Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Life in Hollywood-sex, drugs and party hard everyday. you can everything here, cause you're rich and famous.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Salon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Salon   Salon EmptyWto 19 Sty 2010, 23:25

Salon Salon_Wentylator_Look_maly_big
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptySob 30 Sty 2010, 00:49

Całą drogę spędzili w ciszy chyba żadne z nich nie wiedziało jak zacząć teraz rozmowę.
-Zapraszam-powiedział otwierając przed nią drzwi swojej posiadłości i wskazując na jedną z kanap.Sam odwiesił swoją kurtkę na wieszak przy wejsciu.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptySob 30 Sty 2010, 11:36

Weszła powoli do środka i bez słowa siadła na kanapie patrząc na niego. - Ech,i co teraz będzie? U mnie z pracą nici.A prasa właśnie się dowiedziała o wszystkim. - Przeczesała ręką włosy.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 22:52

Usiadł na kanapie obok niej
-Nie martw się [poradzimy sobie jakoś, przecież ja mogę normalnie pracować-mówił z nikłym uśmiechem, wpatrując się w okno-a prasa i tak by się dowiedziała- spojrzał na nią.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:01

Uśmiechnęła się lekko. - Tylko że ja bym chciała pracować,dopiero moja kariera zaczęła się rozwijać. - Spojrzała na niego. - Słuchaj jest jeszcze jedna sprawa,trzeba powiedzieć to rodzicom.Zanim zobaczą coś takiego w brukowcach.Moi zaczną związku z tym wypytywać się o ślub.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:09

Zdziwiło go trochę to jak dziewczynie zależy na karierze. On do tego tak nie podchodził, może dlatego, że był starszy od niej i myślał w trochę inny sposób.
-Przecież możesz pracować po porodzie-zasugerował Van po czym ta wspomniała o ślubie.
-Ślub? -spytał zsokowany.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:12

Wtuliła się lekko w niego. - Tak,po porodzie.A kto zajmie się dzieckiem? - Zerknęła na niego,wiedziała że ze ślubem będzie ciężko. - Tak...ślub.Hiszpanie i Włosi są tradycjonalistami i dla nich jest wszystko jasne skoro jestem w ciąży.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:19

Westchnął tylko głośno dając jej znak, że może przytulić się do niego mocniej. W końcu będzi matką jego dziecka więc nalezy jej się trochę ciepła z jego strony.
-Zapewne ślub ze mna to szczyt twoich marzeń-stwierdził nieco ironicznie.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:24

Więc wtuliła się mocniej i kiedy wspomniał o ślubie zaśmiała się. - Tak,to samo tyczy się chyba ciebie co nie? Ale uwierz że moi rodzice nam nie dadzą spokoju i czym prędzej to nastąpi,a ja wole ich powiadomić sama niż żeby mieli dowiedzieć się od reporterów lub kogoś innego.A co twoi na to powiedzą,jak myślisz?
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:29

-Więc muszę wybrać pierścionek, może jakieś wskazówki-zapytał ignorując jej pytanie, miał nadzieję, ze tego nie zauważy.
-A jak masz zamiar ich powiadomić?-spytał patrząc na twarz dziewczyny
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:36

Zaśmiała się kładąc mu głowę na kolanach. - No wiesz,em taki ładny.Na pewno będziesz miał jakiś pomysł. - Pocałowała go delikatnie. - A co do tego jak ich powiadomię to myślę,że najodpowiedniejsza będzie rozmowa.
- I dlaczego mi nie odpowiedziałeś na pytanie. - Spojrzała na niego pytająco.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:43

-Zamierzasz do nich zadzwonić? Jak tak to może zrób... znaczy zróbmy to teraz co?-zaproponował bawiąc się jej włosami.
-A co do pytania...nigdy nie myślałem, że spraw mojego ślubu potoczy się tak szybko.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:48

- Tak. - Wzięła komórkę do ręki i wybrała numer mamy po czym zaczęła dzwonić.Wzięła na głośnik po chwili jej mama odebrała. - Mamuś? Cześć,słuchaj mam sprawę.Właściwie to mamy... - Wzięła głęboki wdech a jej mama powiedziała. - Cześć córeczko o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyNie 31 Sty 2010, 23:53

Nie chciał się narzazie wtrącać do rozmowy więc tylko pogłaskał dziewczynę po policzku i zachęcił ją do dalszego mówienia. Wiedział , ze na pewno bardzo się denerwuje, zresztą jak on sam.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:00

Spojrzała na niego i powiedziała po chwili. - Jestem w ciąży...byłam u lekarza i okazało się że to prawda. - Przymknęła lekko oczy,a jej mama zaczęła krzyczeć i to po Włosku. - Modo, la signorina, ho capito che non dobbiamo lasciare che si vive da soli. Ma la tua figlia papà, di corso, tutto è possibile. Chi è questo ragazzo? - A ona jej przerwała. - Ma la mamma ... il suo nome è Max, abbiamo avuto un tiro di foto insieme
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:04

Niestety nie zał włoskiego więc nie miał pojęcia o co chodzi w tych krzykach. Chociaż szczerze w to wątpił miał nadzieje, że jej mam cieszy się z t wiadomości.
Patrzył na nią czekając na jej reakcje oraz na przetłumaczenie słów matki.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:11

Ona spojrzała na niego i zaczęła tłumaczyć. - Moja panno wiedziałam że nie powinniśmy pozwolić ci mieszkać samej,ale nie twój tatuś zgodził się bo córeczka go przekonała.A ja powiedziałam Ale mamo...ma na imię Max. - Po czym wróciła do rozmowy. - Proszę mów po Angielsku nie jestem tu sama.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:17

Nie miał pojęcia co powinien teraz zrobić czy powiedzieć. Jednak nie były to krzyki radości. Spojrzał niepewnie na telefon, który trzymała w ręce jego dziewczyna, bo chyba mógł ją tak nazwać
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:27

Spojrzała na telefon i powiedziała. - Mamo,słuchaj ja jestem już dorosła. - A ona na to. - Z kim jesteś? Czy to ten Max. - A ona spojrzała na niego i powiedziała. - Tak to on przysłuchuje się rozmowie. - A jej matka. - Słuchaj młodzieńcze,co zamierzasz teraz z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:32

Nachylił się nieco do głośnika
-dzień dobry-przywitał się grzecznie-wiem, że panią zapewne zszokowała ta wiadomość, ale obiecuje, że zajmę się Vanessa i nie zostawię jej samej z tym wszystkim-przerwał na chwilę-jeżeli będzie taka potrzeba o.świadczę się jej-dokończył na jednym oddechu.W myślach błagał, by jej matka nie zapytała ile się znają.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:40

Zerkała na niego zdenerwowana a jej matka odpowiedziała. - Ah,tak to dobrze że to zrobisz bo i tak byśmy na to nalegali. - A Van spojrzała na niego z miną a nie mówiłam,unosząc jedną brew do góry.A jej matka kontynuowała. - A przepraszam,od kiedy się znacie?
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:46

Uśmiechnął się szeroko najgorszą cześć miał już za sobą i nagle zamarł. Co on miał powiedzieć tej kobiecie, że poznał jej córkę wczoraj i od razu zaciągnął ją do łóżka, chociaż w sumie ona to zrobiła?
-Nie wiem jak to pani wytłumaczyć ale wiem jak pani na to zareaguje... znamy sie od wczorajszego popołudnia...
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 00:57

Van przymknęła oczy,znała reakcje.Jej matka zaczęła krzyczeć - Vanessa Anne Hudgens! Nie tka cię wychowaliśmy wiesz o tym! Jak mogłaś zrobić to naszej rodzinie? Wiesz jak będą patrzeć na nas ludzie.A ty młodzieńcze nie powinieneś jej wykorzystywać. - Ona w końcu jej przerwała. - Mamo! Przestań.To moja wina.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon EmptyPon 01 Lut 2010, 01:04

Pokiwał tylko głową na znak, żeby Van nie brała winy na siebie. Nie chciał, żeby się teraz denerwowała.
-Wiem proszę pani i przepraszam, ale naprawdę nie ma powodu do takich nerów, weźmiemy .slub i wszystko będzie tak jak powinno. I przepraszam , że się wtrącam, ale może Pani tak nie krzyczeć na córkę, bo ona raczej nie powinna się denerwować-starał si być jak najbardziej kulturalny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon Empty

Powrót do góry Go down
 
Salon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wzgórza :: Willa Max'a Clewawert'a-
Skocz do: