Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Life in Hollywood-sex, drugs and party hard everyday. you can everything here, cause you're rich and famous.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sypialnia Vanessy

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 00:31

-Obiecuje, że jeśli naprawdę okaże się, że spodziewasz się dziecka to nie zostawie Cię z tym samej. O to nie musisz się martwić-powiedział poważnie. Po chwili jednak dodał żartobliwym tonem -Nie no, słyszałem, że jestem dobry w łóżku, ale,że aż tak...
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 01:43

Uśmiechnęła się i powiedziała. - Nie musiałabym cię o to prosić dałabym radę sobie z dzieckiem. - No i położyła się razem z nim do łóżka i razem zasnęli.No i minęła noc.Ona za bardzo nie mogła spać więc wstała rano zrobiła im śniadanie i ubrała się czekając aż Max wstanie.
(Trochę przyśpieszyłam)
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 01:48

Obudził się, gdy promienie słońca padły mu na twarz.Uchylił lekko oczy i zorientował się, że nie jest w swojej sypialni.Chwilę zajęło mu przypomnienie sobie co tu robi, lcz nagle wszystkie wiadomości uderzyły w niego jak grom. Podniusł lekko głowę i rozjerzał się za dziewczyną.Okazało się,że siedziała na łózku tyłem do niego. Cichutko podniusł sie i pocałował ja w kark
-Dzien dobry-powiedział cicho.


(to dobrze xD)
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 01:51

Przestraszyła się lekko kiedy zaszedł ją od tyłu,ale potem lekko się uśmiechnęła. - Cześć misiu,zrobiłam nam śniadanie.Czekałam aż się obudzisz. - Uśmiechnęła się i wzięła jedną kanapkę i kawę.Zjadła tylko dwie kanapki bo więcej z nerwów nie dała rady zjeść,ale za to wypiła całą kawę. - Gotowy? Bo ja tak.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 01:56

-Misiu?-wyraźnie zaszokowało go to określenie, uśmiechnął się jednak wesoło i wziął do ręki jedną kanapkę. Wskazał przy tym na kawę w ręku dziewczyny
-Nie wiem czy powinnaś-stwirdził odstawiając przy okazji swój pusty kubek na stół
Po pięciu minutach stał z kluczykami w rku gotowy do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 01:58

Wstała powoli - Nie podobało ci się to określenie? - Zaśmiała się. - Max,przecież jeszcze nic nie wiadomo.Poza tym to początki ciąży by były. - Westchnęła z nerwów. - Boję się.I w dodatku te brukowce i paparazzi jak nas zobaczą razem w szpitalu wchodzących do ginekologa. - Skierowała się z nim do samochodu.
Powrót do góry Go down
Max Clewawert

Max Clewawert


Liczba postów : 86
Join date : 17/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 02:04

-Może początki , ale lepiej uwżać-podszedł do niej objął ją ramieniem i musnął czoło ustami. Cuł, że chyba coś miedzy nimi zaczyna się dziać.
-Jak chcesz mogę zostać w samochodzie-zaproponował, rozumiał, że moż ją krępować ta cała sytuacja.
Powrót do góry Go down
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens


Liczba postów : 213
Join date : 05/01/2010

Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 EmptyPią 29 Sty 2010, 02:07

Uśmiechnęła się i powiedziała. - O nie,nie.Chcę żebyś przy tym był w końcu to też będzie i twoje dziecko,a takiej pierwszej chwili się nie zapomina. - I poszli w końcu do samochodu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Vanessy   Sypialnia Vanessy - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia Vanessy
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Łazienka Vanessy
» Sypialnia I
» Sypialnia II
» Sypialnia
» Sypialnia S.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wzgórza :: Willa Vanessy Hudgens-
Skocz do: